288 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | 6-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 50 / 31 / 14 мм |
| Струм споживання | 100 мА |
| Тип пристрою | Блок керування замком (БКЗ) |