4 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Аналітика за рахунок відеокамер, Виявлення облич, Захист периметра, Підрахунок людей, Розумне виявлення руху (SMD), Теплова карта |
| product_title_ua | IP-відеореєстратор 8-канальний 8Mp Dahua DHI-NVR4108-4KS2/L |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Вага | 450 г |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12 В / 2 А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Розміри | 204.6 / 206.4 / 48.1 мм |
| Сумісність | CGI, ONVIF, SDK |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |