4 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тривожні входи/виходи | 4/1 |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеовихід | CVBS, HDMI, VGA |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | Дванадцять |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Кількість каналів IP | 2 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність запису | 5 Мп |
| Розміри | 315 / 242 / 45 мм |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, IP, TVI |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |