


1 908 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 445 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 20000 мА·год |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідний інтерфейс | USB Type A, USB Type C |
| Вихідні роз'єми | USB (2 шт.) Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вхідний інтерфейс | Type-C2 PD 100 Вт; Type-C1 PD 65 Вт (двонаправлені – заряджання і розряджання) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Розміри | 130 / 78 / 25 мм |
| Технологія | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип пристрою | Повербанк |