379 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 80 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість полюсів | 2 |
| Напруга | 240 В, 415 В В |
| Робоча температура | -5 °C ~ +40 °С |
| Розміри | 94 / 35 / 78 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип пристрою | Перемикач живлення |