721 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхня межа напруги | 230-300 В (регулюється) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальний струм навантаження | 63 А |
| Напруга | AC 140-300 В В |
| Нижня межа напруги | 140-210 В (регулюється) |
| Особливості | Моніторинг енергоспоживання, Контроль струму |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 86 / 38 / 68 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип пристрою | Реле напруги |
| Час встановлення таймера увімкнення | 1-500 с |