285 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас відключення | C |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість полюсів | 2 |
| Напруга | DC 1000 В В |
| Номінальна вимикаюча здатність | 6 кА |
| Робоча температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 73 / 82 / 35 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип пристрою | Автоматичний вимикач |