48 915 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | RS232, RS485, USB |
| Вага | 15.5 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц ± 0.1 % |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Для дому, Для насосу, Для опалення, Для офісу, Для сонячних панелей |
| ККД | 93 % |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 6 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 15.4 кВт |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 60-500 В |
| Особливості | З зарядним пристроєм, Режим ДБЖ |
| Потужність | 11 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 540 / 415 / 122 мм |
| Ток заряда | 120 А для АКБ / 160 А для сонячних панелей |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перегріву |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |