295 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-вихід | USB-A x 1, USB-C x 2 |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вхідний струм | 0.7 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість портів | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Технологія GAN (нітрид галію), Швидка зарядка PD3.0 |
| Розміри | 50 / 50 / 28 мм |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |