650 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 180 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Колір | Срібний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 86 / 50 / 37.7 мм |
| Світлова індикація | Двоколірна |
| Струм споживання | 70 мА |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |