
600 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Texecom |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність виявлення | 1.5-3.5 м |
| Живлення | 6-16 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Колір | Білий |
| Монтаж | Накладний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 25 / 86 / 21 мм |
| Струм споживання | 20 мА |
| Тип пристрою | Датчик вібрації |