5 670 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP-камери | 8 |
| Smart-функції | Аналітика за рахунок NVR, Аналітика за рахунок відеокамер, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12 В / 1.5 А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист периметра (каналі) | 4 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| Обсяг пам'яті | до 8 ТБ |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Розміри | 320 / 240 / 48 мм |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |