1 750 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Графітовий |
| Кути огляду | 110° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Накладний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність запису | 1 Мп |
| Розміри | 131 / 46 / 16 мм |
| Тип пристрою | Відеопанель |