1 700 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elmes Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Робоча частота | 433 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 200 м |
| Живлення | 8-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пам'ять радіоконтролера/приймача | 112 передавачів |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 58 / 32 / 19 мм |
| Струм споживання | 20 мА |
| Тип пристрою | Ретранслятор |