3 000 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 17.2 Ah |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Тайвань |
| Максимальний струм заряду | 4.5 А |
| Максимальний струм розряду | 500 А (1 сек) |
| Розміри | 180 / 76 / 167 мм |
| Тип клем | M5 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |