1 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Тайвань |
| Максимальний струм заряду | 1.75 А |
| Максимальний струм розряду | 210 А (1 сек) |
| Розміри | 151 / 65 / 98 мм |
| Тип клем | F2 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |