2 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 26 Ah |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальний струм заряду | 2.6 А |
| Максимальний струм розряду | 260 А (5 сек.) |
| Розміри | 165 / 125 / 175 мм |
| Тип клем | M5 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |