250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.3 Ah |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальний струм заряду | 0.36 А |
| Максимальний струм розряду | 13 А (5 сек.) |
| Розміри | 55 / 97 / 44 мм |
| Тип клем | F1 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |