250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 1.5 А |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 43 / 40 / 27 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип пристрою | Блок живлення |