800 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Україна |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вхідна напруга | 155-245 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 100 / 65 / 35 мм |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип виконання | Плата |
| Тип пристрою | Плата блоку безперебійного живлення |