| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Гама |
| Живлення | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 490 / 340 / 110 мм |
| Тип пристрою | ППКП |