



1 759 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victron Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB x 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Лазурний |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В, 24 В |
| Напруга від сонячних панелей | 28 В, 55 В |
| Робоча температура | -35 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 96 x 169 x 36 |
| Ток заряда | 220 А |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від переполюсування |
| Тип пристрою | PWM-контролер заряду для сонячної батареї |