740 ₴
mini Медіаконвертер 10/100/1000Base–T здійснює перетворення інтерфейсів «вита пара-оптичний кабель» для мереж Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-T і 1000Base-FX.
Медіаконвертер розрахований на використання змінних SFP-трансиверів, що працюють через гігабітний SFP інтерфейс. Це забезпечує універсальність використання медіаконвертера, до якого можна підключити будь-які типи оптоволоконного кабелю і передавати дані, в залежності від вимог, на відстані від декількох десятків метрів до 120 кілометрів з використанням стандартних SFP-трансиверів. Таке універсальне рішення забезпечує більшу гнучкість використання.
Кожен медіаконвертер оснащений 1 портом RJ-45 для витої пари і 1 SFP портом для установки модуля.
Використання медіаконвертера дозволяє зняти обмеження довжини мідної лінії зі значенням 100 метрів.
Пристрій оснащено слотом для SFP-модулів, що забезпечує максимальну гнучкість конфігурації. Ви не прив'язані до фіксованої дальності або типу волокна: просто встановіть потрібний SFP-трансивер (SX, LX, WDM та ін.), щоб передавати дані на відстані від декількох метрів до 120 кілометрів. Конвертер забезпечує «прозоре» перетворення середовища передачі між мідною витою парою (RJ-45) і оптичним кабелем на швидкості 1000 Мбіт/с. Підтримка Jumbo frame до 9К і контроль потоку гарантують стабільну роботу навіть з «важким» трафіком, таким як потокове відео високої роздільної здатності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробники | Alistar |