1 603 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Так |
| Верхня межа напруги | 230-300 В (регулюється) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Напруга | AC 140-300 В В |
| Нижня межа напруги | 140-210 В (регулюється) |
| Особливості | Моніторинг енергоспоживання, Контроль струму |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 122 / 55 / 86 мм |
| Тип виконання | Підключення в розетку |
| Тип пристрою | Реле пружне, Розумна розетка |
| Час встановлення таймера увімкнення | 1-500 с |