


523 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Ah |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Джерела безперебійного живлення |
| Максимальний струм заряду | 1.35 А |
| Максимальний струм розряду | 15.69 А (5 хв.) |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Розміри | 101+5 / 70 / 90 мм |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |