11 903 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiTime |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.04 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вхідна напруга | DC 10.5-16 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для комп'ютерів, Для котлів, Для насосу, Для ноутбуків, Для опалення, Для освітлення, Для телевізора, Для холодильників |
| ККД | 90 % |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Потужність | 2 кВт |
| Робоча температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 360 / 188 / 100 мм |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від низької напруги, Від перевантаження, Від перегріву, Від перенапруги, Від переполюсування |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |