6 905 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Queen |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Вихідна напруга | 29.2 В |
| Вихідний струм | 20 А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вхідний струм | 10 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Анодований алюмінієвий сплав |
| Робоча температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 276 / 120.6 / 89.5 мм |
| Сумісність | LiFePO4 акумуляторні батареї ємністю від 20 А*год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перегріву, Від перенапруги, Від переполюсування |
| Тип клем | M8 |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |