43 935 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiTime |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 51.2 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44.91 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Інтерфейси | CAN, RS485 |
| Внутрішній опір | 40 мОм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 16 |
| Кількість циклів | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | В стійку |
| Робоча температура | Розряд: -20 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +50 °С; зберігання: -10 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 442 / 480 / 133 мм |
| Тип клем | M8 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |