

21 820 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | Bluetooth, CAN, RS485, USB, WiFi |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 170-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для комп'ютерів, Для котлів, Для насосу, Для ноутбуків, Для опалення, Для освітлення, Для сонячних панелей, Для холодильників |
| ККД | 93 % |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 7 кВт |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Напруга від сонячних панелей | 60-360 В |
| Особливості | З зарядним пристроєм, Режим ДБЖ |
| Потужність | 4 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 318 / 454 / 122.5 мм |
| Ток заряда | 60 А / 100 А від MPPT |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |