2 930 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB-вихід | USB-C PD 100W x 1, USB-C to USB 3.0 x 3, USB-C x 1 |
| Інтерфейс під'єднання | USB-C |
| Інтерфейси | 3.5 мм аудіо, HDMI, RJ45, USB-A, USB-C, VGA |
| Вага | 228 г |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Для комп'ютерів, Для ноутбуків, Для планшетів |
| Карта пам'яті | SD-карта, MicroSD-карта |
| Колір | Срібний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість портів | 11 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 300 / 50 / 20 мм |
| Тип пристрою | USB-хаб |
| Формфактор | Зовнішній |
| Швидкість передавання | 5 Гбіт/с |