34 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 32.4 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Інтерфейси | RS485 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт·год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напруга | 25.6 В В |
| Напруга завершення заряду | 28.8 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 520 / 390 / 178 мм |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від перегріву, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип клем | M8 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |