31 914 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Виробник | Cyclen |
| Вихідна напруга | 25.6 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт·год |
| Максимальний струм заряду | 60 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 345 / 190 / 245 мм |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |