653 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.017 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування | Джерела безперебійного живлення |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Розміри | 150 / 93 / 64 мм |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |