


85 700 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solis |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | Bluetooth, CAN, GPRS, LAN, RS485, WiFi |
| Вихідна напруга | 400 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 120-800 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Для дому, Для насосу, Для опалення, Для офісу, Для сонячних панелей |
| ККД | 97.5 % |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна потужність | 18 кВт |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 160-600 В |
| Особливості | З зарядним пристроєм, Режим ДБЖ |
| Потужність | 12 кВт |
| Робоча температура | -25°C ~ +60°C |
| Розміри | 430 / 660 / 305 мм |
| Ток заряда | 290 А |
| Струм розряду | 290 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |