518 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Цинковий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 80 / 32 / 20 мм |
| Світлова індикація | Двоколірна |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |