736 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 249.8 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN-порт | Ethernet |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | LAN 10/100Mbps x 4, WAN 10/100Mbps x 1 |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Бездротовий стандарт | 802.11b/g/n |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Живлення | DC 5 В / 1 А |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Застосування | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оперативна пам'ять | 64 Мб |
| Особливості | VPN, Батьківський контроль, З віддаленим керуванням, Пріоритизація трафіка (QoS), DDNS, DNS, Mesh |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c |
| Процесор | 580 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | L2TP, PPTP, WireGuard |
| Режими роботи | Mesh сателіт, WISP, Клієнт, Маршрутизатор, Розширювач, Точка доступу |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 220 / 135 / 30 мм |
| Стандарт бездротового зв'язку | WiFi 4 (802.11n) |
| Тип антени | Зовнішні |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 150-449 Мбіт/с |