75 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEGAREVO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | CAN, DRM, RS485, Сухі контакти |
| Вага | 25.8 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для насосу, Для опалення, Для освітлення, Для офісу, Для сонячних панелей |
| ККД | 96.5 % |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 80-500 В |
| Особливості | З зарядним пристроєм, Режим ДБЖ |
| Потужність | 10 кВА / 8 кВт |
| Підтримка мобільного застосунку | SOLARMAN Smart |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 530 / 486 / 231 мм |
| Ток заряда | 220 А |
| Струм розряду | 200 А |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |