52 021 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marstek |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність акумулятора | 50 Ah |
| Інтерфейси | Bluetooth, Ethernet, RS485, WiFi |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вихідний струм | 10.9 А |
| Вхідна напруга | 187-253 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| ККД | 93.5 % |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циклів | 6000 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт·год |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Потужність | 2.5 кВт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3.5 кВт |
| Підтримка мобільного застосунку | MARSTEK |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 450 / 200 / 550 мм |
| Серія | Venus |
| Тип захисту | Від перевантаження, Від перегріву |
| Тип пристрою | Система накопичення енергії |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |