3 916 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marstek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Кількість фаз | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Вхідна напруга | 100-260 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон вимірювання напруги | 100-260 В |
| Діапазон вимірювання струму | 5-100 А |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Підтримка мобільного застосунку | MARSTEK |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 65.4 / 26.5 / 83 мм |
| Серія | Venus |
| Тип захисту | Від перенапруги |
| Тип пристрою | Розумний лічильник |