



8 601 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 1800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, USB, Wiegand |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 4 м |
| Живлення | DC 9-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP67 |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 1.2-4.2 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 309 / 309 / 68 мм |
| Світлова індикація | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Тип карток | UHF |
| Тип пристрою | Зчитувач |