1 085 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхня межа напруги | DC 1060 В |
| Вимірювана напруга | DC 1000 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Жовтогарячий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -40 °C ~ +85 °C |
| Розміри | 90 / 68 / 54 мм |
| Тип пристрою | Обмежувач напруги |