2 228 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victron Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
| Максимальна напруга | 60 В |
| Максимальний струм | 275 А |
| Напруга системи | 48 В |
| Розміри | 69.5 / 76.3 / 69.5 мм |
| Тип клем | M10 |
| Тип пристрою | Вімікач |