1 440 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювана напруга | 385 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Вхідна напруга | 230 В, 400 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Жовтий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість полюсів | 4 |
| Максимальна розрядна здатність | 20 кА |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | AC 385 В В |
| Розміри | 64 / 52 / 50 мм |
| Стійкість до короткого замикання | 10 кА |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип пристрою | Обмежувач напруги |
| Тип пристрою захисту від імпульсних напруг | Тип 2 (T2) |
| Час реакції | 20 нс |