
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий, Срібний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Мідь, Оксид алюмінію, Срібло |
| Напруга | DC 1000 В В |
| Номінальна вимикаюча здатність | 20 кА |
| Номінальний струм | 15 А |
| Робоча температура | -50 °C ~ +105 °C |
| Розміри | Ø 10 / 35 мм |
| Тип пристрою | Запобіжник |