



1 796 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Hiitio |
| Вага | 600 г |
| Вхідна напруга | 80 В |
| Вхідна потужність | 600 Вт |
| Вхідний струм | 15 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| ККД | 99.5 % |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Напруга від сонячних панелей | 12-80 В |
| Робоча температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 105 / 105 / 22 мм |
| Тип пристрою | Оптимізатор потужності сонячних панелей |
| Тип роз'єму | MC4 |