2 035 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Hiitio |
| Вага | 505 г |
| Вхідна напруга | 65 В |
| Вхідна потужність | 800 Вт |
| Вхідний струм | 17 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 99.2 % |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Напруга від сонячних панелей | 14-65 В |
| Робоча температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 107 / 105 / 22 мм |
| Тип пристрою | Оптимізатор потужності сонячних панелей |
| Тип роз'єму | MC4 |