5 900 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | RJ45, RS485, WiFi |
| Виробник | Hiitio |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Підтримка мобільного застосунку | SolarPilot |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 181 / 163 / 51 мм |
| Тип пристрою | Ретранслятор |