2 903 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | WiFi |
| Виробник | Hiitio |
| Вага | 1000 г |
| Вихідна напруга | 70 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідний струм | 18 А |
| Вхідна напруга | 70 В |
| Вхідна потужність | 600 Вт |
| Вхідний струм | 15 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| ККД | 99 % |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Напруга від сонячних панелей | 10-70 В |
| Напруга системи | 1500 В |
| Робоча температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 95 / 129 / 56 мм |
| Тип пристрою | Оптимізатор потужності сонячних панелей |
| Тип роз'єму | MC4 |