28 155 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anern |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | CAN, RS232, RS485, WiFi |
| Вага | 14.5 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 94 % |
| Колір | Білий |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 22.4 кВт |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 90-450 В |
| Потужність | 10.2 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 530 / 390 / 130 мм |
| Ток заряда | 160 А |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |