
1 620 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | Дванадцять |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Дозвіл | 4 Мп |
| Розміри | Ø 87 / 108 мм |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Тип пристрою | AHD-відеокамера |
| Тип підсвічування | ІЧ |